Views Watchdog (6.x-2.3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Location
ne: स्थान

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Info
ne: जानकारी
