Views Watchdog (6.x-2.3) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Message
oc: Messatge

en: Link
oc: Ligam

en: Views
oc: Vistas

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Location
oc: Emplaçament

en: Severity
oc: Importància

en: Watchdog
oc: Susvelhança

en: Warning
oc: Avertiment

en: Referrer
oc: Referent

en: Variables
oc: Variablas

en: Debug
oc: Depuracion

en: sort by @s
oc: trier per @s

en: Title only
oc: Títol solament

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: This will override any other link you have set.
oc: Aquò suplantara tot autre ligam que avètz défini.

en: Use default RSS settings
oc: Utilizar los paramètres RSS per defaut
