Views Watchdog (6.x-2.3) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: Views
ro: Vizualizări

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Location
ro: Locaţia

en: Severity
ro: Gravitate

en: Watchdog
ro: Monitorizare

en: Warning
ro: Avertizare

en: Referrer
ro: Referinţă

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: Variables
ro: Variabile

en: sort by @s
ro: sortare @s

en: Title only
ro: Doar titlu

en: Display type
ro: Tipul de afișare

en: Use default RSS settings
ro: Folosiți setările RSS implicite

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic

en: URL of the origin of the event.
ro: URL-ul originii evenimentului.

en: Hostname of the user who triggered the event.
ro: Numele de gazdă al utilizatorului care a declanșat evenimentul.

en: Unique watchdog event ID.
ro: Identificator (ID) unic al evenimentului watchdog.

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
ro: Nivelul de severitate al evenimentului; variază de la 0 (Caz de urgență) la 7 (Depanare).
