Views Watchdog (6.x-2.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Message
sr: Порука

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: sort by @s
sr: поређај по @s
