Views Watchdog (6.x-2.3) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Message
sv: Meddelande

en: Link
sv: Länk

en: Views
sv: Vyer

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Error
sv: Fel

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Location
sv: Plats

en: Severity
sv: Grad

en: Watchdog
sv: Övervakning

en: Warning
sv: Varning

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Notice
sv: Notering

en: Info
sv: Information

en: Variables
sv: Variabler

en: Debug
sv: Felsök

en: sort by @s
sv: Sortera efter @s

en: Title only
sv: Enbart titel

en: Display type
sv: Typ av visning

en: This will override any other link you have set.
sv: Detta kommer att åsidosätta alla andra länkar som du har angett.

en: Use default RSS settings
sv: Använd standardinställningar för RSS

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: Alert
sv: Larm

en: Critical
sv: Kritisk

en: URL of the origin of the event.
sv: URL för källan till händelsen.

en: Hostname of the user who triggered the event.
sv: Värdnamn för användaren som utlöste händelsen.

en: Unique watchdog event ID.
sv: Unikt ID-nummer för övervakningshändelse.

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
sv: Säkerhetsnivån för händelsen. Sträcker sig från 0 (Nödläge) till 7 (Felsök).
