Views Watchdog (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Message
fa: پیام

en: Link
fa: پیوند

en: Views
fa: نماها

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Location
fa: مکان

en: Severity
fa: شدت

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Warning
fa: هشدار

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Info
fa: اطلاعات

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: sort by @s
fa: مرتب‌سازی براساس @s

en: Title only
fa: فقط عنوان

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Use default RSS settings
fa: استفاده از تنظیمات پیش فرض RSS

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Alert
fa: هشدار

en: Critical
fa: بحرانی

en: Link to view the result of the event.
fa: پیوند مشاهده نتیجه رویداد.
