Views Watchdog (6.x-2.2) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Message
hu: Üzenet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Views
hu: Nézetek

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Location
hu: Helyszín

en: Severity
hu: Szint

en: Watchdog
hu: Eseménynapló

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: Variables
hu: Változók

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: About
hu: Leírás

en: sort by @s
hu: rendezés @s szerint

en: Title only
hu: Csak cím

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: This will override any other link you have set.
hu: Ez felülír bármilyen beállított hivatkozást.

en: Use default RSS settings
hu: Az alapértelmezés szerinti RSS beállítások használata

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus

en: Link to view the result of the event.
hu: Hivatkozás az esemény eredményének megtekintésére.

en: URL of the origin of the event.
hu: Az esemény eredetére mutató webcím.

en: URL of referring page.
hu: Hivatkozó oldal webcíme.

en: Hostname of the user who triggered the event.
hu: Az eseményt kiváltó felhasználó hosztneve.

en: Wid
hu: Azonosító

en: Unique watchdog event ID.
hu: Egyedi eseménynapló eseményazonosító.

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
hu: Az esemény súlyossági szintje 0-tól (Emergency) 7-ig (Debug).
