Views Watchdog (6.x-3.3) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Message
bg: Съобщение

en: Link
bg: Линк

en: Views
bg: Изгледи

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Error
bg: Грешка

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Location
bg: Местоположение

en: Severity
bg: Строгост

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Referrer
bg: URL референт

en: sort by @s
bg: сортирай по @s

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
bg: Сериализиран масив от променливи, които имат съответствие в стринга на съобщението и които се предават на функцията t().
