Views Watchdog (6.x-3.3) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Watchdog
bo: ལྟ་སྲུང་ལག་ཆ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: sort by @s
bo: @s་ལ་བསྟུན་ནས་སྒྲིག

en: Title only
bo: ཁ་བྱང་ཁོ་ན

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: This will override any other link you have set.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་གཞན་བརྗེ་ངེས།

en: Use default RSS settings
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་RSS སྒྲིག་འགོད་སྤྱོད་པ།
