Views Watchdog (6.x-3.3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Title only
gu: માત્ર શીર્ષક

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
