Views Watchdog (6.x-3.3) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Message
hi: संदेश

en: Link
hi: कड़ी

en: Views
hi: द्रश्य

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Error
hi: त्रुटि

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Location
hi: स्थान

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Referrer
hi: अनुरोधक

en: Notice
hi: नोटिस

en: Info
hi: जानकारी

en: Debug
hi: डिबग

en: sort by @s
hi: @s के आधार पर छाँटें

en: Display type
hi: प्रदर्शन प्रकार

en: Emergency
hi: आपातकाल

en: Alert
hi: चेतावनी

en: Critical
hi: विकट
