Views Watchdog (6.x-3.3) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Location
km: ទីតាំង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Watchdog
km: ឃ្លាំ​មើល

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: sort by @s
km: តម្រៀប​តាម @s

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
km: អារ៉េ​អថេរ​ដែលមាន​សៀរៀល ដែល​ត្រូវ​គ្នា​នឹង​ខ្សែអក្សរ​សារ និង​ត្រូវបាន​ហុច​ទៅ​ក្នុង​អនុគមន៍ t() ។

en: Link to view the result of the event.
km: ភ្ជាប់ដើម្បី​មើល​លទ្ធផល​នៃ​ព្រឹត្តិការណ៍ ។

en: URL of the origin of the event.
km: URL របស់​ព្រឹត្តិការណ៍​ដើម ។

en: URL of referring page.
km: URL របស់​ទំព័រ​យោង ។

en: Hostname of the user who triggered the event.
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន​របស់​អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​បិទ​បើក​ព្រឹត្តិការណ៍ ។

en: Unix timestamp of when event occurred.
km: តែម​ពេលវេលា​យូនីក នៅពេល​ដែល​ព្រឹត្តិការណ៍​ចាប់ផ្ដើម ។
