Views Watchdog (6.x-3.3) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Notice
sk: Oznam

en: Variables
sk: Premenné

en: Debug
sk: Ladenie

en: sort by @s
sk: zoradiť podľa @s

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
sk: Zreťazené pole premenných, ktoré zodpovedá textu správy, a ktorý sa odovzdáva funkcii t().

en: Title only
sk: Iba názov

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Use default RSS settings
sk: Použiť predvolené RSS nastavenia

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické

en: Link to view the result of the event.
sk: Link pre zobrazenie výsledku udalosti.

en: URL of the origin of the event.
sk: URL, kde udalosť vznikla.

en: URL of referring page.
sk: URL odkazujúcej stránky.

en: Hostname of the user who triggered the event.
sk: Meno počítača používateľa, ktorý zapríčinil udalosť.

en: Unix timestamp of when event occurred.
sk: Čas, kedy udalosť nastala, udaný pomocou Unixovej časovej známky.
