Views Watchdog (6.x-3.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Message
am: መልእክት

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት

en: Location
am: ቦታ

en: sort by @s
am: በ@s ደርድር
