Views Watchdog (6.x-3.3) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Message
az: Mesaj

en: Views
az: Görünüşlər

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: Error
az: Səhv

en: Hostname
az: Host adı

en: Location
az: Məkan

en: Severity
az: Ciddilik

en: Watchdog
az: Gözətçi

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Debug
az: Debaq

en: sort by @s
az: @s ilə sırala

en: Title only
az: Yalnız başlıq

en: Display type
az: Ekran növü

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik

en: URL of the origin of the event.
az: Tədbirin mənşəyinin URL-i.

en: Hostname of the user who triggered the event.
az: Hadisəni tetikleyen istifadəçinin host adı.

en: Unique watchdog event ID.
az: Unikal gözətçi hadisə ID-si.

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
az: Hadisənin şiddət dərəcəsi; 0 (Fövqəladə vəziyyət) ilə 7 (Debug) arasında dəyişir.
