Views Watchdog (6.x-3.3) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Location
ca: Localització

en: Severity
ca: Severitat

en: Watchdog
ca: Vigilant

en: Warning
ca: Avís

en: Referrer
ca: Referència

en: Notice
ca: Notificació

en: Debug
ca: Depuració

en: sort by @s
ca: ordena per @s

en: Title only
ca: Només el títol

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: Use default RSS settings
ca: Utilitza els paràmetres predeterminats de l'RSS

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític

en: URL of the origin of the event.
ca: URL de l'origen de l'esdeveniment.

en: Hostname of the user who triggered the event.
ca: Nom d'amfitrió de l'usuari que activa l'esdeveniment.

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
ca: El nivell de gravetat de l'esdeveniment, va de 0 (Emergència) al 7 (Depuració).
