Views Watchdog (6.x-3.3) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: Views
eo: Vidoj

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Error
eo: Eraro

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Referrer
eo: Referantoj

en: Variables
eo: Variabloj

en: sort by @s
eo: ordigu laŭ @s

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
eo: Seria matrico de variabloj kiuj kongruas kun la mesaĝa teksto por meti en la t() funkcion.

en: Link to view the result of the event.
eo: Ligilo por vidi la rezulton de la evento.

en: URL of the origin of the event.
eo: URL de la origino de la evento.

en: URL of referring page.
eo: URL de la referanta paĝo.

en: Hostname of the user who triggered the event.
eo: Gastiga nomo de la uzanto kiu aktivigis la eventon.

en: Unix timestamp of when event occurred.
eo: Uniksa tempindiko kiam la evento okazis.
