Views carousel (6.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Both
cy: Y ddau

en: Last
cy: Olaf

en: First
cy: Cyntaf
