Views carousel (6.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Visibility
da: Synlighed

en: Both
da: Begge

en: Last
da: Sidste

en: First
da: Første

en: custom
da: tilpasset
