Views carousel (6.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Views
de: Views / Ansichten

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Both
de: Beide

en: Last
de: Letzter

en: First
de: Erster

en: Circular
de: Kreisförmig

en: Skin
de: Oberfläche

en: custom
de: angepasst
