Views carousel (6.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Views
et: Vaated

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Both
et: Mõlemad

en: Skin
et: Kujundus
