Views carousel (6.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Views
fi: Näkymät

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Both
fi: Molemmat

en: Skin
fi: Ulkoasu
