Views carousel (6.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Views
fr: Vues

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Both
fr: Les deux

en: Last
fr: Dernier

en: First
fr: Premier

en: Circular
fr: Circulaire

en: Skin
fr: Habillage

en: custom
fr: personnalisé

en: Wrap content
fr: Faire boucler le contenu du Carrousel
