Views carousel (6.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
he: מבוטל

en: Views
he: היבטים

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Both
he: שנייהם

en: Last
he: אחרון

en: First
he: ראשון
