Views carousel (6.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Both
nl: Beide

en: Last
nl: Laatste

en: First
nl: Eerste

en: custom
nl: aangepast
