Views carousel (6.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Views
ru: Представления

en: Visibility
ru: Видимость

en: Both
ru: Оба способа сразу

en: Last
ru: Последняя

en: First
ru: Первая

en: Skin
ru: Тема

en: custom
ru: дополнительный
