Views carousel (6.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Both
sk: Oba

en: Last
sk: Posledné

en: First
sk: Prvý
