Views carousel (6.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Both
vi: Cả hai

en: Last
vi: Cuối

en: Circular
vi: Vòng tròn
