Views carousel (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Both
ca: Ambdós

en: Last
ca: Darrer

en: First
ca: Primer

en: Skin
ca: Aparença
