Views carousel (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Both
cs: Obojí

en: Last
cs: Poslední

en: First
cs: První
