Views carousel (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Both
el: Και τα δύο

en: Last
el: Τελευταίο

en: First
el: Πρώτο

en: Skin
el: Θέμα
