Views carousel (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Views
eu: Bistak

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Both
eu: Biak

en: Last
eu: Azkena

en: First
eu: Lehena
