Views carousel (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Views
gl: Vistas

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Both
gl: Ambos

en: First
gl: Primeiro

en: Skin
gl: Tema
