Views carousel (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Views
hu: Nézetek

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Both
hu: Mindkettő

en: Last
hu: Utolsó

en: First
hu: Első

en: Skin
hu: Smink

en: custom
hu: egyéni
