Views carousel (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Views
is: Gagnasýn

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Both
is: Bæði

en: Last
is: Síðasta

en: First
is: Fyrsta

en: custom
is: sérsniðið
