Views carousel (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Views
it: Viste

en: Visibility
it: Visibilità

en: Both
it: Entrambi

en: Last
it: Ultimo

en: First
it: Primo

en: Skin
it: Tema grafico

en: custom
it: personalizzato
