Views carousel (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: First
kn: ಮೊದಲ
