Views carousel (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Views
lv: Skati

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Both
lv: Abi

en: Last
lv: Pēdējā

en: First
lv: Pirmā
