Views carousel (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Views
ro: Vizualizări

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Both
ro: Ambele

en: Last
ro: Ultimul

en: First
ro: Primul
