Views carousel (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Views
sv: Vyer

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Both
sv: Båda

en: Last
sv: Sista

en: First
sv: Första

en: Skin
sv: Skal

en: custom
sv: anpassad
