Views carousel (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Views
tr: Görünümler

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Both
tr: İkisi de

en: Last
tr: Son

en: First
tr: Birinci

en: custom
tr: özel
