Views carousel (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: First
ug: بىرىنچى

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى
