Views carousel (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Views
ar: الرؤى

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Both
ar: جميعهم

en: Last
ar: الأخيرة

en: First
ar: الأولى
