Views carousel (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Views
az: Görünüşlər

en: Visibility
az: Görünüş

en: Both
az: Hər ikisi

en: Last
az: Son
