Views carousel (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: First
bo: དང་པོ
