Views carousel (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Views
de: Ansichten

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Both
de: Beide

en: Last
de: Letztes

en: First
de: Anfang

en: Circular
de: Kreisförmig

en: custom
de: benutzerdefiniert
