Views carousel (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Views
he: היבטים

en: Visibility
he: ניראות

en: Both
he: שנייהם

en: Last
he: אחרון

en: First
he: ראשון

en: Skin
he: עיצוב
