Views carousel (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Views
id: View

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Both
id: Keduanya

en: Last
id: Terakhir

en: First
id: Pertama

en: Skin
id: Kulit
