Views carousel (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Views
ja: ビュー

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Both
ja: 両方

en: Last
ja: 最後

en: First
ja: 最初

en: Skin
ja: スキン
