Views carousel (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Views
lt: Vaizdai

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Both
lt: Abu

en: Last
lt: Paskutinis

en: First
lt: Pirmas

en: custom
lt: savitas
